Logo Petro a spol.

Po kliknutí na jednotlivé kategórie sa vám otvorí v novom okne stránka importéra www.yamaha-motor.sk, kde nájdete kompletnú ponuku modelov spolu s technickými špecifikáciami. Všetky produkty Yamaha môžete zakúpiť u nás.

PETRO a spol.

Kontaktné údaje

Adresa:
Sabinovská 1/A
Prešov 080 01

tel.,fax:
051/77 21 144

email:
moto@petroaspol.sk
email objednávky:
motoshop@petroaspol.sk
email správca:
tomaspetro@petroaspol.sk


Otváracie hodiny:

PO - PIA: 9:00 - 18:00 (v zimnom období november - marec) otvorené 10:00 - 17:00
SO: 9:00 - 13:00
NE: ZATVORENÉ

Kde nás nájdete:

Zväčšiť mapu

História a súčasnosť firmy Petro a spol.

Firma Petro a spol. začala s predajom motocyklov v roku 1996. V tomto roku vyhrala konkurz a stala sa predajcom značky YAMAHA pre východné Slovensko. Tento status zahŕňal predaj motocyklov, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov. V tomto čase sa predajňa Yamaha – Petro a spol. nachádzala na Exnárovej ulici v Prešove.

V roku 2001 sa firme Petro a spol. podarilo kúpiť priestory na Sabinovskej ulici 1/A v Prešove kde sa presťahovala predajňa Yamaha a taktiež servis. Hneď vedľa predajne sa nachádza kaviareň, v ktorej si môžete vychutnať skvelú kávu a obslúži Vás príjemný a profesionálny personál.

V súčasnosti firma Petro a spol. pôsobí na motocyklovom trhu viac ako 10 rokov. Je výhradným dovozcom viacerých známych značiek. Počas svojho pôsobenia si získala mnoho spokojných zákazníkov. Medzi hlavnú činnosť firmy Petro a spol. v súčasnosti patrí predaj motocyklov Yamaha, záručný servis Yamaha, pozáručný servis, zazimovanie motocyklov v priestoroch servisu s kompletnou starostlivosťou o motocykel, predaj a prezúvanie motocyklových pneumatík Bridgestone, predaj náhradných dielov Yamaha, predaj olejových a vzduchových filtrov, reťazových kitov, olejov na ostatné motocyklové značky.